BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai sumuša vidury dienos

Kuo toliau, tuo labiau pradėjau neapkęsti savo šalies. Vos ne kasdien girdėdvau pranešimus apie Klaipėdoje sumuštas ir apiplėštas moteris. Netgi vidury dienos. Šiandien kažkas panašaus nutiko ir man. Smūgis į pilvą nuo paauglių. Niekad šito neįsivaizdavau. O buvo taip, kad autobusu grįžinėjau į centrą. Saulė dar aukštai. Belipant iš autobuso apsupo grupė jaunuolių – ale totaliai girtos merginos ir vaikinai su „baltąja“ rankose. 14-18 metų. Atrodo, kas čia tokio pasipriešinti mažiams. Na, jo, taip tik atrodo. Bet, kai pamatai negyvas agresyvias akis, tai nusprendi, kad geriau likti ramiai kiek tik begali. Viena girta iki žemės graibymo mergina išplėšė iš rankų mineralinio gėrimo butelį ir išvadino kiek tik begalima baisiausiais žodžiais. Kažkas smogė į pilvą kumščiu. Gana stipriai, kad nebegalėjau atgauti kvapo. Autobuse sėdėjo žmonės, bet visi apsimetė, kad nieko nemato. O kam veltis į problemą? Stengiausi išlikti rami ir kuo greičiau pasišalinti iš autobuso. Tikrai priešinimasis nieko nebūtų padėjęs. Pasisekė, ištrūkau. Stotelėje taip pat stovėjo žmonės. Bet visi tokie abejingi. Na, nieko, ne taip ir baisiai sumšė ir ne taip baisiai apiplėšė. Bet… ši situacija daug ką parodė.


Tiesiog linkiu visiems būti atargiems ir neabejingiems. 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (19)

 1. Anonimas:

  žiauru.. įsivaizduoju, kaip tai tau buvo netikėta ir baugu.
  gaila, kad tokių įvykių aplink mus labai daug. Ir ne tik Lietuvoje ;)

 2. Katė ant palangės:

  Siaubas…. užjaučiu dėl to, ką teko patirti. Jei suveiktų sveikas protas, tikriausiai pasielgčiau taip pat kaip tu t.y. nesipriešinčiau, bet greičiausiai neatsilaikyčiau pagundai kuriai iš tų padugnių nagučiais per pragertą fizionomiją grybštelėt. Baisu, kas darosi. Deja, nemanau, jog taip būna tik Lietuvoje. Laikykis.

 3. SilentLove:

  na ir jaunimas Lietuvoj,
  tiesiog be žodžių

 4. Baisiausia yra tai,kad aplinkiniai bijo ka nors padaryti,nors tikrai galetu..

 5. Evive:

  kazkur jau rasiau panasu komentara, bet pakartosiu.. ar girdejot apie mergaite, kuria pedofilas nuviliojo nuo mamos kaune parduotuvej… paskui vaika rado prie kazkokio daugiabucio nuoga… sita grazu pavasario vakara, mergaite stovejo su viena maikute gatveje ir verke.. o zmones ziurejo pro balkonus..

 6. o viespatie, pasirodo cia net tik kaune sitaip…

 7. Exuss:

  Ajajai, sumušė VIDURY BALTOS DIENOS… kur tai regėta, vidury dienos apiplėšinėja?!! Galima pagalvoti, kad jeigu nakty sumuštu, tai būtų, kaip ir toleruotina, na normalu apiplėšti naktimis… o va, dienos metu, ir dar prie žmonių - koks siaubas!

  Visais atvejais turi būti netoleruotina.

 8. kostia:

  siaip kad nekalei snargliam atgal,dabar neturi rupesciu. maloletkes morozai turi savo gynejus…butu po mentines uztampe. Ir nesvarbu,kad jie buvo girti, agresyvus ir tt. svarbiausia - kad isdrysai paliesti nepilnameti.

 9. cinamonoKrautuvele:

  man lygiai toks pat atvejis buvo. buvau pakraupusi. norėjosi iš pradžių teisingumo ieškot, bet kai pradėjau jo ieškot, tai tik visus vilniaus komisariatus aplankiau ir daugiau nieko.

 10. giniux:

  aciu uz palaikyma :) tiesiog palinkeciau, kad isvengtumete tokiu nemaloniu susidurimu

 11. Ištikrųjų užjaučiu tave… Žiauru kas dedasi, aš visada išsitraukiu telefoną tik prie žmonių suaugusių. Visalaik bijau pereiti per skersgatvius, ir bijau miegoti namuose viena, nebijau kai būna šuo šalia tik tada… Sunkiausia žmogui, kai jis praranda saugumo jausmą. Namuose, ten kur gyvena ir pnš. Anyway tai yra žiauru. Džiaugiuos, kad gyvenu atitolusi 15km nuo Šiaulių, vien dėl pasilikimo namie vienai ir kad galiu jaustis saugi. Atsimenu, dar buvau kelių metukų ir ėjau dieną į Maximą su mama. Chuliganas ant žolės pasiguldęs ~ 50metų senuką jį daužo ir prašo piniginės. Atsimenu, buvau pakraupus, tai vyko net neperėjus gatvės prie buto. Ir iki šiol nesuprantu, kodėl mama nepaskambino bent policijai.
  Pradedu nesuprast, kodėl mes visi liekam tokie abejingi?

 12. giniux:

  patikek alabama3, praradau saugumo jausma visiskai. vo ne paniskai bijau autobusais bevaziuoti ar net savo namuose pasilikti, nes gyvenu viena.
  siandien vel grupele girtu jaunuoliu kartu vaziavo autobusu. vos langu neisdauze.. tiesiog nebesuprantu, kas dedasi lietuvoj :(

 13. daug ka uzpuola, kartais netgi ne pasipelnyti o tiesiog nuotykiu iesko, 3,4 ar 5 ant vieno drasus buna..

 14. Julija:

  baisu baisu baisu…

 15. Ech, tada galbūt aš vienas toks durnas būnu ir į tokias situacijas bandau kištis ar bent jau paskambinti policijai.

  P.S. Užjaučiu įrašo autorę.

 16. Zmoniu abejingumui ribu nera. Gatvej gali papjaut ir niekas neateis padet. Uztat dabar laisvis esam… tik neaisku nuo ko.

  Mus su draugu dar kai paaugliai buvom tai tiesiog troleibuse suvanojo iki krauju 5 beprociai girti. Maciau vienas vyras dar stojosi eit mums i pagalba, bet zmona ji patempe atgal uz rankoves… siaip as ja pilnai suprantu… ji irgi. Daugiau zmoniu troleibuse tuo met apart vairuotojo ir vienisos merginos nebuvo.

 17. mua :*:

  ko ce ant musu puolat????
  ka patis jaunystei daret?????
  idiomu butu suzinot :p

 18. a vat:

  jie jaunystei vieni kitus uz plauku tampe… o mes jau rimciau.. bent prisimins ;DD

Rašyti komentarą