BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Itališkos expreso café sužavėta…tasty…

Mano namuose prasidėjo naujas kavos virimo procesas. Tai Lietuvoje nėra naujiena, bet man  - taip J Visa tai kolegų-draugų dėka. Mane, kaip kafomanę, jų dovana laaabai nudžiugino. Na, jie žinojo dar ir kitas priežastis, kodėl toks dalykas mane pradžiugintų (Aura, sssssssss :D) .


So, gavau senatvės sukaktuvių proga itališkos ekspreso kavos virimo aparačiuką. Galiu pasakyti, kad just perfect. Net nėra ko lyginti su paprastai vandeniu užplikyta kava. Šis mažiukas aparačiukas turi specifinę kavos virimo procedūrą. Bet laiko tai tikrai daugiau neužima. Tiesiog įpili vandens, įdedi kavos ir lauki kol ji kaip fontanas išsilies į viršutinę aparačiuko dalį. Skonis: mmmmmm. Tiesa, ekspreso kavos išeina labai nedaug – mažučiukas puodelis. Bet tokia ir yra itališkos ekspreso kavos specifika J Mažai, bet stipriai, skaniai ir greitai. Bon appetit ;)


 


Mažučiukas stebuklas 


Kava veržiasi kaip fontanas :D


Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Ooh la fake:

  Kaip mieeela:))

 2. giniux:

  Nerealu, dabar tik tokia gaminsiu, tikrai prie paprasto virdulio nebegrysiu ;)

 3. Ooh la fake:

  Bet kokie kolegos-draugai šiais laikais geri :)

 4. giniux:

  Nerealiai :D

 5. Anonimas:

  Esu expreso kanvos megejes visur ieskojau expreso virimo aparato bet visi tokie brangus gad beleka tik pasvajoti. Kur toki galima nusipirkti ir kiek jis kainuoja ???

 6. g:

  nusipirkti galima prekybos centre "SBA idejos namams". jis yra visuose didziuosiuose miestuose ;)

Rašyti komentarą